JM Josef Musiol truhlářství

O truhlářství Josef Musiol

Kvalita především

Výroba nábytku na míru:
Nabízíme výrobu:
kuchyňské linky, schody a schodiště,  obývací stěny, dětského nábytku, ložnice, kanceláře, vestavěné skříně, koupelnového nábytku, vybavení od A do Z
Realizace:
Pokud nebudete mít jasnou představu, rádi se Vás ujmeme a komplexně vyřešíme Váš interiér. Jsme připraveni Vám navrhnout nejvhodnější řešení. Provedeme zaměření a zpracujeme 2D, 3D grafický návrh, který spolu odladíme tak, aby konečné zpracování vypadalo podle Vašich představ.
Ostatní věci jako výrobu a montáž na místě určení už můžete nechat jen na nás. Jelikož se snažíme vždy maximálně vyhovět, zajistíme například i dodávku elektrických spotřebičů do Vaší nové kuchyňské linky.
Naše nabídka:
zaměření zakázky vytvoření 2D, 3D grafického návrhu a konzultace realizace, výroby, doprava a montáž.

Materiály:
V naší nabídce naleznete nejrůznější druhy z měkkého nebo tvrdého masivního dřeva, laminátových desek KRONOSPAN, EGGER,  SENOSAN LESK nebo dýhované dřevotřísky včetně exotických dýh. Umělý kámen GetaCore. Při výběru materiálu se meze opravdu nekladou.
Povrchová úprava masivního a dýhovaného nábytku mořením, konečná úprava polyuretanový lak ICLA, voskování a olejování CIRANOVA, OSMO.